Hakkımızda

Firmamız 1991  yılında ticaret hayatına başlamış olup 2001 yılından beri iş elbiseleri üzerinde yoğunlaşarak çalışmaktadır.

Özellikle güvenlik ,temizlik, hastane, promosyon, endüstri, turizm-otel ve restorant giyim ürünlerinde kurumsallaşmış ve profesyonel kadromuzla üretim yapmaktayız.

İş elbiseleri ürün seçenekleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahip olan firmamız  üretim ve ürün kalitesiyle markalaşma yolunda kararlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.
  
  
Firmamız tüm modelleri ile müşterilerimizin özel istek ve ihtiyaçlarına en duyarlı   şekilde cevap vermektedir. İhtiyaç duyulan ürünleri minimum süre ve maliyette   hazırlayıp size sunmak en öncelikli hizmetimizdir.

Firmamız karşılıklı güven anlayışı gütmektedir, bu anlayış bize uzun vadeli ve   istikrarlı bir çalışma hayatı sunmuştur.

Günümüz koşullarında ayrıntıların tamamlayıcı unsurunu göz önünde bulunduran   siz değerli müşterilerimize hem ürün hem de hizmet  olarak satış sonrası hizmet   ve kalite anlayışı firmamızın ana prensibidir. Satış ve satış sonrası yaşanan   problemler  iş elbiseleri alanında artık bizimle son bulacak.